Prezentácia hry

Typ hry

Hra G.E.N.E. je arkádová hra založená na štýle labyrintu, odohrávajúca sa v celkovo piatich rôznych prostrediach. Vašou úlohou bude naklápaním hracej plochy dostať kotúľajúcu sa guličku do cieľa. V ceste Vám budú stáť prekážky ako napríklad jamky, ostne, sklá, rôzne tlačidlá a brány a mnoho iných. V kampaňovej časti hry bude gulička upravená na robota, ktorého schopnosti budete môct vylepšovať prostredníctvom nadobudnutých peňazí. Okrem vzhľadu sa v tejto časti hry zmení aj fyzika.

 

Príbeh hry

Hra sa bude odohrávať na Zemi v blízkej budúcnosti. Dlho sledovaný asteroid, ktorého očakávané miesto dopadu bol stred Atlantického oceánu sa v atmosfére rozpadol na dva úlomky a menší z nich zamieril na Mexický záliv. Presnejšie určené miesto dopadu sa nachádza hlboko v horách Strednej Ameriky. Do oblasti ako prvá prichádza malá ozbrojená skupina mexickej armády, ale po pol hodine s ňou velenie stráca kontakt...

 

Čo všetko hra ponúkne

Hra G.E.N.E. okrem kampane ponúkne aj niekoľko voľne hrateľných levelov, editor vlastných levelov, ktorého možnosti sa budú odblokovávať postupne, ako hráč bude postupovať vo svojom hodnotení. Hranie bude spríjemňovať pútavý a priliehavý soundtrack a zvuky. Vizuálna stránka hry bude predstavovať to najlepšie, čo Game Maker Studio v 3D dokáže. Môžete sa teda naozaj tešiť na vynikajúci grafický kabát v čo najoptimalizovanejšom stave.